• TopImage
   
 
  • TopImage
   
 
  • TopImage
   
 
  • TopImage
   

Części

Tylko oryginalne części zamienne zapewniają sprawność techniczną urządzeniom MWM

Części zamienne MWM oraz profesjonalna obsługa serwisowa to gwarancja bezpieczeństwa Twojego biznesu

Jako autoryzowany przedstawiciel marki MWM prowadzimy detaliczną sprzedaż tylko oryginalnych części zamiennych do silników i agregatów MWM. Zapewniamy przede wszystkim sprawną logistykę dostaw, skracając tym samym do minimum czas oczekiwania na części. W trosce o budowanie dobrych relacji, naszym Klientom oferujemy korzystne ceny na zamawiane części zamienne MWM.

Zarówno naprawy serwisowe jak i dostarczane części zamienne MWM objęte są 12-miesięczną gwarancją bez limitu godzin pracy urządzenia. (Pełna umowa gwarancyjna dostępna na życzenie Klienta)

Oprócz sprzedaży nowych części, świadczymy również usługę regeneracji części używanych, na specjalne zamówienie Klienta.

Xchange – Program fabrycznie regenerowanych części zamiennych MWM

Xchage to program wymiany części dla średnich i dużych silników MWM. To ekonomicznie atrakcyjna alternatywa dla konserwacji urządzenia na miejscu. Dzięki specjalistycznej wiedzy, zapewniamy fabrycznie regenerowane części zamienne do bloków silników tj. głowice i Short Block. Nasi Klienci mogą korzystać z gwarancji producenta na wysokiej jakości części zamienne MWM. Niezwykle szybki czas dostawy zamawianych części skraca do minimum czas przestoju eksploatowanego urządzenia. Jednocześnie sprawnie zorganizowany odbiór zużytych części i ich przekazanie do fabryki kończy cykl użytkowania zużytych części oraz oszczędza nakłady związane z logistyką i przestojem urządzenia.

Logistyka dostaw – Krótki czas oczekiwania na części zamienne MWM

Niezawodne i szybkie dostawy części zamiennych są decydującym czynnikiem wyboru naszego serwisu oraz decydują o naszej konkurencyjności w stosunku do innych firm świadczących podobne usługi. Są one możliwe dzięki 2 magazynom części w Polsce oraz Centrum Logistycznemu w Lorsch w Niemczech, jednemu z najnowocześniejszych obiektów tego typu na świecie. Usprawnione procesy logistyczne umożliwiają bardzo krótki czas przepływu części, od momentu zamówienia do momentu wysłania danej części do Klienta. Pozwala to również zapewnić naszym Klientom istotne oszczędności czasowe oraz minimalizuje ewentualny przestój urządzenia.

O centrum logistycznym

Sprawna logistyka dostaw

Centrum logistyczne w Lorsch jest
centralnym punktem składowania wszystkich części zamiennych MWM . Z tego miejsca MWM koordynuje wysyłkę części
zamiennych oraz ich dostawę do elektrowni i elektrociepłowni na całym świecie. Centrum zlokalizowane jest zaledwie
30 km od lotniska dzięki czemu w przypadku pojawienia się konieczności natychmiastowej wysyłki nasi partnerzy ze
spedycji lotniczej, zapewniają przyspieszoną wysyłkę zamówienia drogą lotniczą. W razie potrzeby, zamówienie na zakup części otrzymane do godziny 14:00 danego dnia jest następnie wysyłane w trybie express w tym
samym dniu do Klienta.

Ponad dwa miliony części w magazynie dostępnych od ręki

Najnowocześniejsze centrum logistyczne zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dostaw. Cały łańcuch dostaw – począwszy od centrum składania zamówień, logistyki magazynowej i planowania – skupiony jest w jednym miejscu.Ponad dwa miliony części zamiennych począwszy od uszczelek o wadze 1 grama po skrzynie wielkogabarytowe o wadze ponad 20 ton, dostępne są w centrum logistycznym MWM i mogą być wysyłane do klientów przez całą dobę.

Potrzebujesz części zamiennych MWM?Napisz do nasZachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami oraz zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.eneria.pl .